09127299870
مشاوره واتساپ بگیرید

مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل

به سامانه نرم افزاری مشاوره حقوقی آنلاین وکیل حاتمی فر خوش آمدید، شما می توانید با طرح پرسش حقوقی خود و پس از پاسخگویی ظرف 24 ساعت، پاسخ خود را از این قسمت مشاهده نمایید

 

عدم پرداخت وجه سفته در زمان سررسید - پرسش 280

شاکری

2024-07-08

Loading

سلام جناب وکیل گرامی چنانچه صادر کننده سفته در تاریخ سررسید نتواند یا نخواهد وجه سفته را بپردازد سفته از طرف صادر کننده چه میشود؟

وکیل محمد حاتمی فر

درود، دارنده سفته می تواند نسبت به واخواست سفته و یا مطالبه سفته از صادرکننده اقدام نماید. در صورت عدم پرداخت امکان طرح دعوی بنابر میزان آن در شورای حل اختلاف و همچنین دادگاه وجود خواهد داشت.

مشاوره با وکیل

با کلیک بر روی گزینه زیر می توانید با ثبت پرسش در سامانه نرم افزاری، سوال حقوقی خود را با وکیل حاتمی فر در میان بگذارید. پس از بررسی پرسش و همچنین مدارک و مستندات ارسالی پاسخ از طریق سامانه و در اسرع وقت به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید

 

Hidden

Next Steps: Sync an Email Add-On

To get the most out of your form, we suggest that you sync this form with an email add-on. To learn more about your email add-on options, visit the following page: (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020). Important: Delete this tip before you publish the form.
(Required)
شماره موبایل
شماره موبایل را مجددا وارد نمائید
title(Required)
در صورت داشتن مدرک آن را ضمیمه کنید
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 10 MB.
    درباره وکیل

    مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

    صفحه نخست وبلاگ مشاوره آنلاین تماس با وکیل