09127299870
مشاوره واتساپ بگیرید

وکیل ملکی تهران متخصص در دعاوی ملکی

بروزرسانی: 2024-07-07

وکیل ملکی به شخصی گفته می شود که پس از موفقیت در آزمون وکالت و با داشتن پروانه معتبر وکالت دادگستری، فعالیت مستمر خود را در حوزه دعاوی ملکی معطوف نموده و با داشتن تجربه، پرونده های ملکی را حل و فصل نماید.

 

وکیل ملکی

 

محمد حاتمی فر وکیل پایه یک دادگستری با تجربه و تخصص در بیش از صدها پرونده ملکی و دارای سابقه بهترین وکیل ملکی در تهران بوده و فعالیت پیوسته خود را در پرونده های متعدد مربوط به املاک و مستغلات معطوف نموده است.

 

یکی از عمده مشکلات افراد در خصوص پرونده های ملکی، جستجو وکیل ملکی خوب و مناسب در تهران بوده دلیل این موضوع تمرکز عمده وکلا در استان تهران می باشد که در این بین کارآموزان وکالت با داشتن پروانه وکالت در کنار سایر وکلای پایه یک دادگستری اقدام به فعالیت می نمایند.

 

املاک و مستغلات به دلیل اینکه غالبا نسبت به سایر اموال از ارزش بالاتری برخوردار بوده و همچنین به دلیل پیچیدگی در قوانین و رویه های قضایی در موضوعات ملکی، موجب حساسیت به مراتب بیشتری نسبت به سایر موضوعات حقوقی می باشد.

 

یکی دیگر از دلایلی که موجب این حساسیت شده قاعده ای تحت عنوان اعتبار امر مختوم می باشد. با این توضیح که اگر نسبت به یک موضوع حقوقی رسیدگی صورت گیرد و این امر منتهی به صدور حکم و صدور برخی قرارها توسط دادگاه گردد دیگر امکان طرح مجدد آن دعوا برای شخص وجود نداشته و ممکن است برای همیشه حق فرد از بین رود.

 

بنابراین سپردن پرونده ملکی و موضوعات پیرامون آن به بهترین وکیل پایه یک دادگستری ملکی در شهر تهران که متخصص و آشنا در آن حوزه باشد می تواند شانس رسیدن به بهترین نتیجه را افزایش و موجب تضمین حصول نتیجه مطلوب گردد.

 

دعاوی ملکی

 

بنابر آخرین آمار مربوط به دعاوی مطروحه در دادگاه ها ۷۰ درصد پرونده‌های حقوقی، مربوط به اختلافات ملکی می باشد. این امر علاوه بر اینکه نشان از گستردگی این نوع دعاوی در دادگاه ها داشته، بیان کننده مهم بودن موضوعات و اختلافات مربوط به پرونده های ملکی دارد که باید با دقت به مراتب بیشتر به این نوع دعاوی پرداخت.

حاتمی وکیل, حاتمی فر, وکیل محمد حاتمی فر, درباره وکیل حاتمی

در تعریف دعاوی ملکی می توان به دعاوی و اختلافات مربوط به حوزه املاک و مستغلات اشاره نمود که اشخاص ممکن است نسبت به یک موضوع ملکی و موضوعات تبعی آن علیه یکدیگر و همچنین به طرفیت ادارات و سایر ارگان های مربوطه مطرح نمایند که در ادامه به بیان برخی از این نوع دعاوی می پردازیم:

 

 • الزام به تنظیم سند رسمی

 

 • اثبات مالکیت

 

 • اخذ صورتمجلس تفکیکی

 

 • اخذ پایان کار

 

 • الزام به تحویل ملک

 

 • دستور فروش ملک مشاع

 

 • اثبات وقوع عقد بیع

 

 • فروش و مزایده ملک بازداشتی

 

 • دعوای خلع ید و تصرف عدوانی

 

 • مطالبه ما به تفاوت کسری مساحت

 

 • حکم و دستور تخلیه مستاجر

 

 • دعاوی و اختلافات ثبتی و امور مربوط به شهرداری ها

 

 • دعاوی مربوط به کمیسیون ماده 99 و 100 شهرداری ها

 

 • ابطال سند رهنی ملک

 

 • مطالبه خسارات ناشی از فسخ و عدم انجام تعهد نسبت به ملک

 

 • پیش فروش آپارتمان

 

 • دعوای تخلیه سرقفلی

 

 • دعوای تجویز انتقال سرقفلی

 

 • دعاوی فسخ و انفساخ قرارداد ملکی

 

 • تعدیل اجاره بها  و مطالبه اجور معوقه

 

خصوصیات و ویژگی وکیل ملکی خوب

 

آشنایی با قوانین: یکی از مواردی که موجب امتیاز و برتری یک وکیل خوب ملکی نسبت به سایر وکلا شده آشنایی با آخرین قوانین و آراء وحدت رویه مربوط به موضوعات و پرونده های ملکی می باشد.

 

پیچیدگی و تعدد در قوانین مربوط به دعاوی ملکی و ثبتی سبب لزوم آگاهی و مطالعه بیشتر در این قوانین را برای وکیل ملکی می باشد. بنابراین وکیل ملکی خوب و متخصص می بایست با آخرین قوانین تصویبی و آراء وحدت رویه موجود آگاهی و آشنایی کامل داشته باشد.

 

آشنایی با آخرین رویه های دادگاه ها: یکی دیگر از مواردی که بهترین وکیل ملکی تهران می بایست از آن برخوردار باشد آشنایی و آگاهی از آخرین رویه های موجود در دادگاه ها می باشد.

 

به اینصورت که با تحقیق و بررسی آخرین آراء قضایی صادر شده در موضوعات ملکی در حوزه ای که ملک در آنجا واقع شده، نسبت به طرح دعوای صحیح و مناسب اقدام نماید

 

پیگیری مستمر: در کنار سایر امتیازات وکیل ملکی خوب یکی از مواردی که شانس رسیدن به نتیجه مطلوب را برای موکل رقم می زند پیگیری مستمر وکیل ملکی در پرونده می باشد.

 

این پیگیری از زمان طرح پرونده در دادگاه آغاز و تا جلسه رسیدگی، صدور رای و همچنین اجرای صحیح رای ادامه پیدا می کند.

 

تجربه و سابقه در پرونده های ملکی: داشتن سابقه و همچنین دارا بودن وکیل ملکی با تجربه در موضوع ملکی یکی دیگر از مواردی بوده که احتمال پیروزی و شانس موفق شدن در دعوا را تضمین می نماید.

 

تجربه در پرونده و اختلافات مربوط به دعاوی ملکی و ثبتی با پیشینه طرح و پیگیری در پرونده های ملکی ارتباط نزدیک دارد. نگارش صحیح دادخواست و حضور در دادگاه و دفاع مناسب از نتایج بهره بردن از وکیل ملکی با تجربه و با سابقه خوب می باشد. وکیل حاتمی فر با تخصص و با تجربه در دعاوی ملکی می تواند شما را برای رسیدن به نتیجه مطلوب راهنمایی نماید.

 

اجرای رای پرونده ملکی: یکی از مراحل دادرسی که از اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار می باشد اجرای رای صادر شده در موضوع ملکی می باشد.

 

اجرا ماحصل و نتیجه دادرسی می باشد. درست است که اخذ رای به نفع موکل بزرگ ترین اتفاق مثبت در روند دادرسی می باشد اما زمانی موکل اصطلاحا به حق خود می رسد که رای صادر شده به مرحله اجرا درآید و نتیجه رای به شخص موکل تقدیم شود.

 

وکیل ملکی خوب در تهران: همانطور که اشاره نموده ایم علاوه بر داشتن پروانه وکالت پایه یک دادگستری، داشتن تجربه، دانش و تجربه و یا اصطلاحا کاربلد و زبده بودن در پرونده های ملکی از خصایص وکیل ملکی خوب می باشد. وکیل محمد حاتمی فر وکیل پایه یک دادگستری با تجربه و متخصص در پرونده های ملکی به همراه همکاران خود می تواند در کنار شما تا رسیدن به بهترین نتیجه کمک ویاری نماید

حاتمی فر وکیل ملکی, وکیل املاک, , وکیل, وکیل پایه یک دادگستری, هزینه وکیل ملکی, مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته, بهترین وکیل, وکیل آنلاین

جستجوی بهترین وکیل ملکی در تهران

 

استان تهران به دلیل تمرکز به مراتب بیشتر وکلا و کارآموزان وکالت امر پیدا نمودن و جستجوی بهترین وکیل ملکی در تهران را با سختی بیشتر همراه ساخته است

 

فارغ از اینکه بهتر است که پرونده ملکی به وکیل دارای پروانه پایه یک دادگستری سپرده شود یک امری که موجب موفقیت در جستجو و رسیدن به بهترین وکیل ملکی یا بعبارتی وکیل ملکی خوب شده که مراجعه کننده با تجربه ترین، با سابقه ترین و همچنین وکیل ملکی با دانش در حوزه دعاوی ملکی مواجه شود.

 

هزینه وکیل ملکی در تهران

 

هزینه وکیل ملکی یا بعبارتی حق الوکاله وکیل در پرونده های ملکی بنا بر موضوع های مربوط به دعاوی املاک و مستغلات متفاوت می باشد.

 

برای این منظور می توانید با طرح موضوع خود با وکیل حاتمی فر وکیل پایه یک دادگستری از میزان هزینه وکیل ملکی در تهران مطلع شوید.

 

پس از بررسی موضوع و مطالعه پرونده توسط وکیل حاتمی فر هزینه وکیل ملکی یا بعبارتی حق الوکاله وکیل بنابر پیچیدگی و میزان اقدامات به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید

 

وکیل آنلاین ملکی

 

شما می توانید از طریق فرم مربوط به صفحه تماس با ما با وکیل حاتمی فر وکیل پایه یک دادگستری و مشاور حقوقی متخصص در پرونده های ملکی ارتباط حاصل نمایید.

 

همچنین می توانید از طریق مشاوره حقوقی آنلاین از وکیل حاتمی فر پرسش و درخواست خود را در حوزه دعاوی ملکی مطرح نمایید

 

آدرس وکیل ملکی در تهران

 

آدرس وکیل حاتمی فر وکیل پایه یک دادگستری و وکیل ملکی در تهران ، خیابان ولیعصر ، بالاتر از پارک ساعی ، نرسیده به توانیر ، کوچه ترابنده ، پلاک 4 ، واحد 12

 

شماره وکیل ملکی تهران

 

شماره وکیل حاتمی فر وکیل ملکی در تهران 09127299870

لیست پرسش ها (76 پرسش)

arrow_down [#338] Created with Sketch.
مشاهده پرسش

محمدرضا

2024-07-20

باسلام پدر بزرگ اینجانب بعد از فوت ملکی بجا گذاشته - ایشان سه دختر ویک پسر داشتند 2دختر ویک پسر بعد از انحصار وراثت به مرور فوت کرده اند الان یک دختر باقی مانده ودرقید حیات هست مادر اینجانب جزو فوت شده ها هستند . الان می خواستم بدونم تمام ارث به خاله بنده میرسه یا من وبقیه خواهر وبرادرام ارث میبریم؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.

وکیل محمد حاتمی فر

درود وقت بخیر، با توجه به اینکه مادر شما در زمان فوت پدربزرگ شما در قید حیات بوده اند به نیابت از مادر سهم ایشان به شما و سایر فرزندان خواهد رسید. موفق باشید

مشاهده پرسش

مسعود

2024-07-18

سلام علیکم اقای وکیل پدرم زمینی را به برادرزاده اش داده و حالا قصد دارد ان را پس بگیرد

وکیل محمد حاتمی فر

درود، این انتقال به چه صورت می باشد، مدارک و مستندات خود را به تلگرام بنده ارسال نمایید

مشاهده پرسش

یاسر

2024-07-18

سلام آقای حاتمی مرسی از پاسخ دهیتون من ۳ دانگ به نام زنم کردم ۳ دانگ به نام خودم هست ۳ دانگ منو بابت مهریه میگیرند یا قسط بندی میکنند؟

وکیل محمد حاتمی فر

درود، در صورتی که تنها ملک متعلق به شما 3 دانگ توصیفی می باشد ممکن است در صورت حصول شرایطی جزء مستثنیات دین قرار بگیرد و با پذیرش دعوای اعسار صرفا مهریه به صورت تقسیط پرداخت شود. موفق باشید

مشاهده پرسش

محمدحسین

2024-07-17

سلام و عرض ادب خدمت وکیل بزرگوار آقای حاتمی مشاوره در مورد مبایعه نامه ملک میخواستم از خدمتتون. با تشکر

وکیل محمد حاتمی فر

درود، با بنده در تماس باشید

مشاهده پرسش

کریم

2024-07-16

سلام جناب خاتمی وکیل گرامی ما یک ملک مشاعی داریم که یکی از مالکین رفته برای مزایده اقدام کرده و دستور فروش گرفته و روز و ساعت مزایده توسط کلانتری بدرب معازه زده شده ولی الان خودشون پشیمون شدن و میخوان متوقف کنن میگن رفتن اجرای احکام و گفتن که ما میخوایم مصالحه کنیم و دیگه نمیخوایم ملک بره مزایده اما هیچ چیزی مبنی بر توقف مزایده به ما ودیگر شرکا ابلاغ نشده آیا ممکنه که مزایده رو متوقف نکرده باشه

وکیل محمد حاتمی فر

درود، شخصی که می فرمایید درخواست خود را از طریق دفتر خدمات قضایی به صورت لایحه به شعبه ارسال نموده اند؟ در صورتی که پاسخ مثبت است نیاز به پیگیری حضوری خواهد داشت. موفق باشید

Loading

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

میانگین نمرات / 5. تعداد رتبه

facebook-hatamifar linkdin-hatamifar telegram-hatamifar instagram-hatamifar
محمد حاتمی فر sticker

وکیل محمد حاتمی فر

Hidden

Next Steps: Sync an Email Add-On

To get the most out of your form, we suggest that you sync this form with an email add-on. To learn more about your email add-on options, visit the following page: (https://www.gravityforms.com/the-8-best-email-plugins-for-wordpress-in-2020). Important: Delete this tip before you publish the form.
(Required)
شماره موبایل
شماره موبایل را مجددا وارد نمائید
title(Required)
در صورت داشتن مدرک آن را ضمیمه کنید
فایل ها را به اینجا بکشید
Accepted file types: jpg, gif, png, pdf, Max. file size: 10 MB.
  آیا خانه و ماشین جزو مستثنیات دین است, مستثنیات دین منزل مسکونی, خودرو جز مستثنیات دین است, منزل مسکونی مستثنیات دین, وکیل, وکیل پایه یک دادگستری, وکیل ملکی در تهران, مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته, بهترین وکیل, وکیل آنلاین
  عدم رعایت مصلحت موکل توسط وکیل, رای وحدت رویه عدم رعایت مصلحت موکل, عدم رعایت مصلحت موکل در وکالت بلاعزل, باطل کردن معامله به دلیل عدم رعایت مصلحت موکل, وکیل, وکیل پایه یک دادگستری, وکیل ملکی در تهران, مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته, بهترین وکیل, وکیل آنلاین
  دستور فروش ملک مشاع, مراحل اخذ دستور فروش ملک مشاع, مدت زمان دستور فروش ملک مشاع, وکیل, وکیل پایه یک دادگستری, وکیل ملکی در تهران, مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته, بهترین وکیل, وکیل آنلاین
  الزام به تحویل ملک قبل از تنظیم سند رسمی, دعوای تحویل دادن ملک توسط فروشنده قبل از انتقال سند, آیا می توان قبل سند ملک را تحویل گرفت, تحویل ملک بدون تنظیم سند, الزام به تحویل مبیع قبل از تنظیم سند رسمی, وکیل, وکیل پایه یک دادگستری, وکیل ملکی در تهران, مشاوره حقوقی آنلاین 24 ساعته, بهترین وکیل, وکیل آنلاین
  درباره وکیل

  مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

  صفحه نخست وبلاگ مشاوره آنلاین تماس با وکیل